Wentylacja Domowa

Wentylacja Domowa

 

Centrala wentylacyjna (rekuperator) DAYTONA

rekuperator

Jest urządzaniem dedykowanym do pomieszczeń użyteczności zarówno publicznej jak i mieszkalnej. Zadaniem centrali jest doprowadzenie powietrza świeżego z zewnątrz oraz odprowadzeniem zużytego z pomieszczeń przy jednoczesnym odzysku energii cieplnej.

CZYTAJ DALEJ…


Centrala wentylacyjna (rekuperator) SELEN II

 

rekuperator

Konstruktorzy BERLUF zmodernizowali centralę SELEN 500 ,800 która od grudnia 2011 w ofercie Lidera Innowacji pojawiła się jako nowa centrala wentylacyjna SELEN II 500 oraz SELEN II 800. 

CZYTAJ DALEJ…


Optimal – Centrale wentylacyjne / Rekuperatory

Optimal - Centrale wentylacyjne / Rekuperatory

Centrala wentylacyjna OPTIMAL przeznaczona jest do zapewnienia wymiany powietrza w budynkach użyteczności publicznej oraz w budynkach mieszkalnych. Zadaniem centrali jest doprowadzenie świeżego powietrza z zewnątrz oraz odprowadzenie powietrza zużytego z pomieszczeń z jednoczesnym odzyskiem energii cieplnej (rekuperacja).

CZYTAJ DALEJ…


Centrala wentylacyjna (rekuperator) SPARTAN

rekuperator

Centrala wentylacyjna Spartan to innowacyjny produkt Berlüf – łączy ze sobą małe gabaryty oraz doskonałe parametry techniczne. Rozmiar centrali umożliwia montaż w niewielkiej przestrzeni, np. sufitu podwieszanego.

CZYTAJ DALEJ…


Luna 350 – Centrale wentylacyjne / Rekuperatory

Luna 350 - Centrale wentylacyjne / Rekuperatory

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, DOSPEL stworzył centralę wentylacyjną z rekuperacją LUNA 350, które znajdują zastosowanie budynkach mieszkalnych (np. domach jednorodzinnych), biurach małej przedsiębiorczości czy w budynkach użyteczności publicznej.

CZYTAJ DALEJ…


Luna 200 – Centrale wentylacyjne / Rekuperatory

Luna 200 - Centrale wentylacyjne / Rekuperatory

 
 

 

standard
012-1480 LUNA 200  

 

     

Centrala wentylacyjna Luna 200 przeznaczona jest do zapewnienia wymiany powietrza w budynkach użyteczności publicznej oraz w budynkach mieszkalnych. Zadaniem centrali jest doprowadzenie świeżego powietrza z zewnątrz oraz odprowadzenie powietrza zużytego z pomieszczeń z jednoczesnym odzyskiem energii cieplnej (rekuperacja).

CZYTAJ DALEJ…